لشکر رزمنده انصار المهدی موعود (عج) زرقان «««بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ به نام خداوند بخشنده مهربان اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن خدایا، ولىّ‏ ات حضرت حجّه بن الحسن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی که درودهاى تو بر او و بر پدرانش باد هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ در این لحظه و در تمام لحظات وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا" که خوشایند اوست ساکن زمین گردانیده، و مدّت زمان طولانى در آن بهره‏مند سازى»»»» سلام بر مهدی (عج) و روزی که می آید و آن روز.... آرزو دارم وقتی مهدی موعود می آید در رکاب حضرت شهید بشوم آروز دارم وقتی حضرت می آید اگر مرا لایق دانست یکی از سربازانش باشم آرزو دارم که با مهدویت زندگی بکنم همین که هر روز به یادش می افتم و بغضم می گیرد اما دیگر توان این را ندارم که از خود حرکتی بکنم و با قدم های کوچک خود به یاری او بشتابم گناه این مردم مانع این می شود که کسی بتواند یار مهدی باشد اما دلم به این خوش است که همیشه از او یاد می کنم همیشه صدا می زنم مهدی جان!!! آخ که فقط نام مبارکش دلم را به لرزه می اندازد یا مهدی!! قربان چشمایت بشوم که هر روز برای گناه من گریه می کنی تا عذاب برایم نیاید دنیا دیگر دارد تمام می شود ای خدای مهربان!!! نظری به این دنیا بکن! یا مهدی!! نظری بر ما بنده ضعیف بکن!!! چشم ما همیشه با اشک خود راه را برای آمدن تو شست و شو می دهد پس بیا قبل از اینکه اشک چشم هایمان خشک شود یا مهدی جان!!!! بیا............................. وبلاگ لشکر رزمنده انصارالمهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف زرقان، با هدف ترویج فرهنگ مهدوی وبا استعانت از خداوند متعال وامدادهای حضرت ولیعصر عجّل الله تعالی فرجه و الشریف فعالیت خود را آغاز نموده است و إن شاء الله با همیاری شما عزیزان طی طریق خواهد نمود... اللهم عجّل لولیّك الفرج tag:http://moslehezaman.mihanblog.com 2020-09-29T01:35:22+01:00 mihanblog.com چهره وخصوصیات فیزیكی مهدی (عج) 2019-10-01T03:24:02+01:00 2019-10-01T03:24:02+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/648 مهدی ملاصادقی به نام خداپرسش: آیا امام مهدی وجوود جسمانی دارند یا نورانی؟پاسخ: حضرت وجود جسمانی دارند. البته طبق برخی روایات و معارف اسلامی پیشوایان غیر از این بدن جسمانی دارای حقایق نورانی هستند. در روایتی از پیامر اكرم(ص) آمده است:”اول چیزی كه خداوند خلق كرد، نور من بود” (بحار الانوار، ج1، ص97)و نیز فرمود: “ای سلمان! اوصیای من را می‌شناسی و آن دوازده نفری كه خداوند برای امامت بعد از من انتخاب كرده است؟ گفتم: خدا و رسولش داناترند، فرمود: ای سلمان! خداوند مرا از نور خود خلق كرد و مرا خواند، پس اطاعت كرد به نام خدا

پرسش: آیا امام مهدی وجوود جسمانی دارند یا نورانی؟

پاسخ: حضرت وجود جسمانی دارند. البته طبق برخی روایات و معارف اسلامی پیشوایان غیر از این بدن جسمانی دارای حقایق نورانی هستند. در روایتی از پیامر اكرم(ص) آمده است:”اول چیزی كه خداوند خلق كرد، نور من بود” (بحار الانوار، ج1، ص97)
و نیز فرمود: “ای سلمان! اوصیای من را می‌شناسی و آن دوازده نفری كه خداوند برای امامت بعد از من انتخاب كرده است؟ گفتم: خدا و رسولش داناترند، فرمود: ای سلمان! خداوند مرا از نور خود خلق كرد و مرا خواند، پس اطاعت كردم. و خلق كرد از نور من علی را پس خواند او را و او اطاعت كرد. و خلق كرد از نور من و علی، نور فاطمه را پس خواند او را و او اطاعت كرد. و خلق كرد از نور من و علی و فاطمه، حسن و حسین را، پس آن دو را خواند و آن دو اطاعت كردند. پس نام گزارد ما را به پنج اسم از اسامی خود: خدا محمود است و من “محمد” خدا عالی است و این “علی” خدا فاطر است و این “فاطمه” خدا دارای “احسان” است و این حسن و خدا “محسن” است و این حسین. سپس خلق كرد خدا از ما از صلب حسین(نور حسین) نه امام را،چ پس خواند آنان را و آنان اطاعت كردند”.(بحار الانوار، ج15، ص9).
البته این حرف بدین معنی نیست كه آنها بدن مادی نداشتند؛ بلكه وقتی خداوند اراده كرد كه در دنیا زندگی كنند، آنان را در صلب حضرت آدم(ع) قرار داد تا اینكه در زمان خاص با بدن مادی به دنیا آیند(بحار الانوار، ج15، ص7). ما با توجه به ادله عقلی و نقلی فراوان، معتقد هستیم حضرت مهدی(عج) در سال 255 هـ.ق به دنیا آمدو بنابراین دارای وجود جسمانی است. دلیل‌های فراوانی مانند داستان ولادت و مادر ایشان، غیبت و چگونگی آن، وجود حجت در هر زما در زمین و … در این زمینه وجود دارد.

پرسش: چطور حضرت مثل یک مرد 40 ساله ظهور می کند ؟

پاسخ: گویا مراد شما این است که چگونه ممکن است حوادث روزگار باعث تغییر چهره و شکسته شدن صورت و ناتوانی جسمی حضرت نمیشود؟ در پاسخ باید گفت: به نظر میآید علت اصلی، خواست و قدرت الهی است. بدین معنا که خداوند از طریق اعجاز و خرق عادت، حالت جوانی را در وجود حضرت مهدی(ع) قرار داده است. برای این مطلب از قرآن میتوان نمونه آورد.
خداوند در قرآن کریم در سوره بقره آیه 259 داستان بزرگ مردی از بنی اسرائیل(گویا عزیر بوده است) را ذکر میکند که بر روستایی عبور میکرد در حالی که ویران شده و مردمان آن مرده بودند و استخوانهایشان در معابر در حال پوسیده شدن بود. او گفت: خداوند چگونه اینها را زنده میکند؟ خداوند صد سال او را میراند و جان حیوان(الاغ) او را نیز گرفت ولی طعام او را به حال خود سالم باقی نگه داشت.
پس از صد سال که دوباره او را زنده کرد به او یادآور شد از بین رفتن و حیات دوباره خود و حیوانش را و سالم نگاه داشتن طعامش را . ” فَانْظُرْ إِلى طَعامِكَ وَ شَرابِكَ لَمْ یَتَسَنَّهْ “یک غذا حدودا یک هفته سالم میماند. صد سال 5200 هفته است پس خدا 5200 برابر عمر غذا، آن را سالم و به صورت عادی نگه داشته است. او میتواند امام را نیز به حالت یک جوان حفظ کند.
البته از لحاظ طبیعی نیز ممکن است، یک فرد بتواند طراوت و جوانی خود را حفظ کند اگر بر رموز علمی آگاهی داشته باشد و علم نیز این امر را ممکن پذیر بداند بر این فرض ، امام چون علم کامل دارد میتواند از قواعد علمی نیز مدد بگیرد.

پرسش: چگونگی زیستن امام مهدی در دوران غیبت را بیان فرمایید. شمائل امام زمان در زمان ظهور چگونه خواهد بود؟

پاسخ: این سؤال چند بخش دارد:
الف. حضرت در میان مردم رفت و آمد و از اوضاع آنان خبر دارد و به آنان كمك می‌كند. البته چون ایشان در پس پرده غیبت هستند(یعنی به صورت عادی، شناخته نمی‌شوند). ممكن است مردم ایشان را ببینند ولی او را نشناسند. پس حضرت در میان مردم است؛ ولی به صورت ناشنانس .
ب. از برخی روایات استفاده می‌شود كه افرادی بسیار محدود و خاص در خدمت حضرت می‌باشند و آن بزرگوار را همراهی می‌كنند. البته از جزئیات این مسأله آگاهی نداریم.
ج. از روایات می‌توان استفاده كرد كه حضرت در قیافه مردی چهل ساله ظهور می‌كنند. آن بزرگوار دارای چهره‌ای گندمگون ، پیشانی بلند، ابروانی كشیده، چشمانی درشت وسیاه، دندان‌‌های براق و گشاده است. در گونه راست ایشان خالی مشكین قرار دارد و اندام آن بزرگوار میانه است.

پرسش: سن حضرت مهدی چقدر است؟

پاسخ: 1ـ بر اساس نظر مشهور در تاریخ ولادت امام زمان(عج)، آن بزرگوار در سال 255 هـ‌.ق به دنیا آمده است. بنابراین اكنون (سال 1426) سن شریف آن عزیز 1171 سال می‌باشد.

پرسش: شمایل حضرت از نظر جسمی و روحی ؟

پاسخ: الف. از روایات می‌توان استفاده كرد كه حضرت در قیافه مردی چهل ساله ظهور می‌كنند. آن بزرگوار دارای چهره‌ای گندمگون ، پیشانی بلند، ابروانی كشیده، چشمانی درشت وسیاه، دندان‌‌های براق و گشاده است. در گونه راست ایشان خالی مشكین قرار دارد و اندام آن بزرگوار میانه است.
ب. بعضى از ویژگى‏هاى آن وجود شریف كه در سخنان معصومین علیهم السلام بیان گردیده، از این قرار است:
او اهل عبادت و شب زنده دارى، زهد و ساده زیستى، صبر و بردبارى، عدالت و نیكوكارى است. آن حضرت سرآمد همگان در علم و دانش و وجود نازنینش چشمه‏سار بركت و پاكى است. او اهل قیام و جهاد، رهبر جهانى، انقلابىِ بزرگ، منجى نهایى و مصلح موعود بشریّت است. آن وجود نورانى از تبار رسول خداصلى الله وعلیه وآله وسلم و از اولاد فاطمه زهراعلیهاالسلام و نهمین فرزند از نسل سیدالشهداءعلیه‏السلام است كه به هنگام ظهور بر كعبه تكیه زند و پرچم پیامبر را در دست گیرد و با قیام خود دین خدا را زنده و احكام خداوند را در سراسر گیتى جارى كند و جهان را پر از مهربانى و داد گرداند پس از آن كه پر از جور و بیداد شده باشد.( منتخب الاثر، فصل دوم، از ص 239 تا 383).

]]>
سه شنبه های مهدوی 2019-09-30T13:57:02+01:00 2019-09-30T13:57:02+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/647 مهدی ملاصادقی سه شنبه های مهدوی:حرکتی خودجوش و اجتماعی است که برای یادآوری عزیزترینی که در این دل مشغولی های زندگی شده است غریبترین، طرح ریزی شده تا شاید با عنایت حضرت صاحب الزمان (عج) باعث چشاندن نمکی از طعم زندگی مهدوی به جامعه گردد.ما میخواهیم با استفاده از الگوهایی مانند واقعه پیاده روی اربعین حسینی و اردوهای جهادی که شاید بتوان اینان را از تجلی های زندگی مهدوی در عصر ظهور دانست، و از آن به مانوری برای تمرین این سبک زندگی یاد کرد الگو گیری نموده و آن را در زندگی روزمره نیز
سه شنبه های مهدوی:حرکتی خودجوش و اجتماعی است که برای یادآوری عزیزترینی که در این دل مشغولی های زندگی شده است غریبترین، طرح ریزی شده تا شاید با عنایت حضرت صاحب الزمان (عج) باعث چشاندن نمکی از طعم زندگی مهدوی به جامعه گردد.

ما میخواهیم با استفاده از الگوهایی مانند واقعه پیاده روی اربعین حسینی و اردوهای جهادی که شاید بتوان اینان را از تجلی های زندگی مهدوی در عصر ظهور دانست، و از آن به مانوری برای تمرین این سبک زندگی یاد کرد الگو گیری نموده و آن را در زندگی روزمره نیز استمرار دهیم .با این کار میتوان سایر اقشار جامعه که شاید برخورد نزدیکی با این جلوه از سبک زندگی نداشته باشند نیز از توفیقات آن بهره مند شده و با این سبک زندگی آشنا گردند.
.
شعار ما این است که هر کس با هر توانی میتواند خدمتی به مردم ارائه دهد و این خدمات را نذر سلامتی امام زمان عجل الله کنند
ساده ترین و ابتدایی ترین این خدمات میتواند پذیراییی از مردم باشد
فکر کنید در یک روز گرم تابستانی از خیابانی عبور میکنید چیزی که شاید در رویایتان طلب کنید یک لیوان شربت خنک و یا یه ظرف هندوانه است! همانزمان شخصی به شما شربت یا هندوانع تعارف میکند و میگوید این نإر سلامتی امام زمان عجل الله هست و یا در یک روز سرد زمستان با یک لیوان چای داغ و یا یک ظرف لبو از شما پذیرایی شود ویا شخصی شاخه گلی از طرف امام عصر عجل الله به شما هدیه دهد و یا حتی سوار بر تاکسی شدید و در هنگامه محاسبه کرایه راننده به شما میگوید که این سفر شما نذر سلامتی امام زمان عجل الله بوده
حال بیاندیشید این کار چقدر میتواند تاثیر گذار باشد در یادآوری عزیزترینی که در دغدغه های زندگی شده است غریب ترین…
البته این موضوع به پذیرایی منحصر نمیشود بلکه میتوان گفت هر کس با هر توانی میتواند خدمتی ارائه دهد که از نمونه خدمات اراِئه شده دراین کمپین میتوان به ویزیت رایگان پزشکان ، اهدای شاخه گل ، واکس صلواتی ، برنامه برای قشر کودک ، ارائه تخفیف توسط کسبه و همینطور ارائه خدمات رایگان حمل و نقل شهری و … اشاره کرد
باشد که این تلاش ما مورد رضایت حضرت ولیعصر عجل الله قرار گیرد و ان شاءالله با ایجاد جامعه مهدوی زمینه ساز ظهور حضرت باشیم
]]>
سه شنبه های مهدوی در زرقان 2019-09-30T12:57:47+01:00 2019-09-30T12:57:47+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/646 مهدی ملاصادقی 1
1
]]>
مداحی ویژه اربعین (سید مجید بنی فاطمه) 2018-10-26T15:44:06+01:00 2018-10-26T15:44:06+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/645 mahdyyavar 1 []یارا دلبر و دلدارا ماه جهان آرامی کشد عشق تو آخر سر ما را.جانا سید و مولانا ، حضرت سلطاناتشنه ی تو هستم سیدالعطشانا.جانم جانمبه صدای نوکرات ، به دلای مبتلات به مسیر اربعین ، به نجف تا کربلات.جانم جانمبه شفای تربتت ، به پر علامتتبه دلی که می تپه برای زیارتت.یار بطلب ، سید و مولا بطلبخسته ام آقا به علمدار بطلب.دردم هر نفس و هر دم دور تو می گردمسینه زدن یعنی سینه سپر کردم.آهم ، یک دم کوتاهم ، جز تو نمی خواهمروضه ی تو تنها سیر الی اللهم.جانم جانمبه غبار مقدمت ، به غم محترمتبه طلوع کربلا ، به [
]

یارا دلبر و دلدارا ماه جهان آرا
می کشد عشق تو آخر سر ما را
.
جانا سید و مولانا ، حضرت سلطانا
تشنه ی تو هستم سیدالعطشانا
.
جانم جانم
به صدای نوکرات ، به دلای مبتلات 
به مسیر اربعین ، به نجف تا کربلات
.
جانم جانم
به شفای تربتت ، به پر علامتت
به دلی که می تپه برای زیارتت
.
یار بطلب ، سید و مولا بطلب
خسته ام آقا به علمدار بطلب
.

دردم هر نفس و هر دم دور تو می گردم
سینه زدن یعنی سینه سپر کردم
.
آهم ، یک دم کوتاهم ، جز تو نمی خواهم
روضه ی تو تنها سیر الی اللهم
.
جانم جانم
به غبار مقدمت ، به غم محترمت
به طلوع کربلا ، به غروب حرمت
.
جانم جانم
به سپاه تو حسین ، به نگاه تو حسین
به کسی که اومده تو پناه تو حسین
.
آه بطلب آمدم ای شاه بطلب
سینه زنو تا حرم ماه بطلب
.
یار بطلب ، سید و سالار بطلب
خسته ام آقا به علمدار بطلب
.

]]>
امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ 2018-08-20T02:45:13+01:00 2018-08-20T02:45:13+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/643 مهدی ملاصادقی معروف در لغت، به معنای شناخته شده و منکر به معنای ناشناخته و نادانسته آمده است. امّا در اصطلاح معروف به کار و حالتی گفته می شود که خوب بودن آن از نظر شرع و یا عقل به اثبات رسیده باشد، و منکر کاری است که از نظر شرع یا عقل، زشت و ناپسند تشخیص داده شود. در واقع، معروف کاری است که انجام آن ترجیح داشته باشد و منکر کاری است که انجام ندادن آن بهتر است. معروف در لغت، به معنای شناخته شده و منکر به معنای ناشناخته و نادانسته آمده است. امّا در اصطلاح معروف به کار و حالتی گفته می شود که خوب بودن آن از نظر شرع و یا عقل به اثبات رسیده باشد، و منکر کاری است که از نظر شرع یا عقل، زشت و ناپسند تشخیص داده شود. در واقع، معروف کاری است که انجام آن ترجیح داشته باشد و منکر کاری است که انجام ندادن آن بهتر است. ]]> مهدویت یعنی! 2017-12-07T15:55:43+01:00 2017-12-07T15:55:43+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/641 مهدی ملاصادقی مهدویت و اعتقاد به منجی بشریت که با ظهور خود، عدل و قسط را به ارمغان خواهد آورد و به ظلم و ستم پایان خواهد بخشید و حکومت جهانی عدل الهی را در سرتاسر کره زمین بنیان خواهد نهاد، عقیده‌ای است مشترک میان ادیان الهی. پاره‌ای از مکاتب بشری نیز سیر تکاملی جامعه بشری را به‌سوی جامعه‌ای خجسته که در آن، تنها قانون و عدالت حکم‌فرماست، می‌دانند.اعتقاد به ظهور مهدی آل محمد(ص) در آخرالزمان، مسئله‌ای است که همه مذاهب اسلامی آن را پذیرفته‌اند.از دیدگاه شیعه، امام مهدی، آخرین امام معصوم، حجت خداوند، نجات‌بخش موع مهدویت و اعتقاد به منجی بشریت که با ظهور خود، عدل و قسط را به ارمغان خواهد آورد و به ظلم و ستم پایان خواهد بخشید و حکومت جهانی عدل الهی را در سرتاسر کره زمین بنیان خواهد نهاد، عقیده‌ای است مشترک میان ادیان الهی. پاره‌ای از مکاتب بشری نیز سیر تکاملی جامعه بشری را به‌سوی جامعه‌ای خجسته که در آن، تنها قانون و عدالت حکم‌فرماست، می‌دانند.

اعتقاد به ظهور مهدی آل محمد(ص) در آخرالزمان، مسئله‌ای است که همه مذاهب اسلامی آن را پذیرفته‌اند.

از دیدگاه شیعه، امام مهدی، آخرین امام معصوم، حجت خداوند، نجات‌بخش موعود، از نسل نبی اکرم و از اولاد علی و فاطمه(ع) است. وی هم‌اکنون زنده است و از چشم جهانیان پنهان می‌باشد، ولی روزی آشکار خواهد شد و عدل و داد را در جهان برقرار خواهد ساخت.

با پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی به دست توانای نایب امام زمان(عج)، امام خمینی(ره) و با هدف زمینه‌سازی ظهور، كاخ‌های مستكبران لرزید و نور امید بر دل‌های مستضعفان تابید و نگاه همه جهانیان و دانش‌ورزان به آموزه‌های دینی، به‌ویژه مهدویت و موعودگرایی و توان‌مندی‌های سترگ آن، معطوف گردید؛ بدین‌سان این عقیده ارزنده و حیات‌بخش به محور نظام دینی در عصر غیبت مبدل شد.

تعریف

مهدویت؛ یعنى امید به جهان آینده و آینده جهان؛ یعنى فلسفه حیات و تاریخ بشریت.

مهدویت؛ یعنى عامل رعب و هراس مستكبران و رمز وحدت و قدرت مستضعفان.

مهدویت؛ یعنى تنها راه رسیدن به جامعه ایده‏آل، همراه با انسان‏هاى صالح و رهبر مصلح.

مهدویت؛ یعنى درخواست و تقاضاى جهانى براى ظهور یك منجى آسمانى و پایان دادن به همه رنج‏ها و آلام بشرى.

مهدویت؛ یعنى نجات زمین و آسمان از شرّ نیروهاى شیطانى و سفیانى.

مهدویت؛ یعنى بلوغ انسان و درك اضطرار به یك منجى الهى و مصلح معصوم.

مهدویت؛ یعنى پایان بخشیدن به همه دغدغه‏هاى بشر در همه عرصه‏هاى حیات فردى و اجتماعى.

مهدویت؛ یعنى تنها راه، در فصل پایان تاریخ و تنها نگاه، به فرجام جهان.

مهدویت؛ یعنى آغازى بر یك پایان؛ آغاز فصل زرّین حیات انسان و پایان برگى از تاریخ او.

مهدویت؛ یعنى پایان همه اختلاف‏ها و پاسخ همه مشكلات.

مهدویت؛ یعنى آموزه‏اى با قدرت انفجارى بى‏بدیل براى انسان معاصر، در عصر جهانى شدن و به بن‏بست رسیدن همه ایسم‏ها و مكاتب.

مهدویت؛ یعنى طرح حكومت جهانى صالحان با محوریت انسان مصلح موحد.

مهدویت؛ یعنى خروج جهان از فصل خزان پرظلم ‏و جور و ورود به بهار سرشار عدل ‏و قسط.

مهدویت؛ یعنى حیات طیبه الهى در فصل آخر تاریخ.

مهدویت؛ یعنى بیزارى انسان‏ها از ظلم و نیاز مشترك آنان به یك منجى.

مهدویت؛ یعنى رمز حیات اسلام و خروج از انفعال و بن‏بست‏ها.

مهدویت؛ یعنى تنها كشتى نجات و امید انسان در برابر امواج توفنده و غرقاب‏هاى سخت آخرالزمان.

مهدویت؛ یعنى اراده جهانى براى كنار زدن ابرها و نمایان شدن خورشید عالم‏تاب هستى.

مهدویت؛ یعنى دریچه‏اى به آینده روشن بشریت و آرمان‌شهر انسان‏ها.

مهدویت؛ یعنى امتداد خط انبیا، اوصیا و اولیا و رسیدن به منزلت رفیع و كمال نهایى انسان.

مهدویت؛ یعنى وعده حتمى خدا در فرجام انسان‏ها و سنت قطعى او در نهایت تاریخ.

مهدویت؛ یعنى راه گسترش اسلام در جهان و دریچه‏اى به فراخوان و ورود همگان به اسلام؛ «یدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْواجاً» و برخاستن گل‏بانگ دل‏انگیز «لا اله الا اللّه، محمد رسول اللّه» در جهان.

در یک کلام، مهدویت؛ یعنی نگریستن به موضوع ظهور امام زمان(عج) و حکومت جهانی ایشان به‌عنوان یک تئوری جامع و فراگیر برخاسته از آموزه‌های وحیانی قرآن و سنت.

]]>
دانلود بازی مهدیار 2017-12-06T20:11:20+01:00 2017-12-06T20:11:20+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/639 مهدی ملاصادقی                   بازی "مهدیار" روایت یک روز زندگی نوجوان ایرانی است.بسم الله الرحمن الرحیم*** اپیزود اول از سری بازی های مهدیار منتشر شد.به مهدیار کمک کنید تا بتونه به هدف هاش برسه. مهدیار بچه باهوشیه که پدر و مادرشم ازش راضیند ولی تنها یک مشکل داره.کمی بی نظمه ! که اونم قراره با کمک شما اصلاح بشه.یک بازی پر از معماهای جذاب و جالب که با حل اونها مهدیار یواش یواش یاد میگیره چیجوری باید مرتب و منظ دانلود بازی  مهدیار shia muslim                  
بازی "مهدیار" روایت یک روز زندگی نوجوان ایرانی است.

بسم الله الرحمن الرحیم

*** اپیزود اول از سری بازی های مهدیار منتشر شد.

به مهدیار کمک کنید تا بتونه به هدف هاش برسه. 
مهدیار بچه باهوشیه که پدر و مادرشم ازش راضیند ولی تنها یک مشکل داره.کمی بی نظمه ! که اونم قراره با کمک شما اصلاح بشه.
یک بازی پر از معماهای جذاب و جالب که با حل اونها مهدیار یواش یواش یاد میگیره چیجوری باید مرتب و منظم باشه.
شما تو این بازی یک روز کامل رو با مهدیار سپری میکنید.از زمانی که از خواب پا میشه کمکش میکنید تا وسایلشو جمع کنه ، به مامانش در درست کردن کیک کمک کنه تا اینکه خودشو آماده کنه بره مدرسه و معماهای ریاضی و علومشو حل کنه.
یک روز جذاب جذاب...

نام بازی: مهدیار
پلتفورم : سیستم عامل اندروید
ژانر:  سبک زندگی
زبان :  فارسی
ناشر: جنبش مصاف ایرانیان
درجه بندی سنی : +7

دریافت با لینک مستقیم


]]>
دانلود کتاب جنجالی «خیانت به فرمانده» 2017-12-06T20:06:36+01:00 2017-12-06T20:06:36+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/638 مهدی ملاصادقی                    دریافت کتاب "خیانت به فرمانده" دانلود کتاب جنجالی «خیانت به فرمانده» shia muslim                   
دریافت کتاب "خیانت به فرمانده"
]]>
دانلود نرم افزار جامع مهدوی ویژه اندروید 2017-12-06T19:53:57+01:00 2017-12-06T19:53:57+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/636 مهدی ملاصادقی نرم افزار جامع مهدوی توسط موسسه فرهنگی هنری مصاف ایرانیان و با توجه به نیاز مبرم جامعه به معارف مهدوی تهیه و آماده شده است همزمان با 9 ربیع الأول(سالروز اغاز امامت امام عصر عج) رونمایی شد.لینک  دانلود   | با حجم 15 مگابایت     دانلود نرم افزار جامع مهدوی shia muslim

نرم افزار جامع مهدوی توسط موسسه فرهنگی هنری مصاف ایرانیان و با توجه به نیاز مبرم جامعه
 به معارف مهدوی تهیه و آماده شده است همزمان با 9 ربیع الأول(سالروز اغاز امامت امام عصر عج
رونمایی شد.
لینک  دانلود   | با حجم 15 مگابایت

 

 


]]>
اسامی برندگان مسابقه میلاد نور(1) 2017-06-02T11:31:55+01:00 2017-06-02T11:31:55+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/633 مهدی ملاصادقی 1_ محمد اسماعیل نعمت الهی2_ زهرا محمدی3_ مرضیه رحیمی4_ زهرا رحیمی5_ زهرا خان خاناننفرات برگزیده که از بین کسانی که بالاترین امتیاز را آورده اند به صورت قرعه کشی انتخاب شده اند می توانند جهت دریافت هدیه خود که یک عدد سکه پارسیان می باشد به دفتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شعبه ی زرقان واقع در میدان معلم روبروی بانک تجارت مرکزی (محل سابق جامعه القرآن زرقان) بعد از ظهر چهارشنبه (1396/03/17) ساعت 6 تا 8 مراجعه نمایند.پاسخ سؤالات در زیر همین مطلب درج شده است. 1_ محمد اسماعیل نعمت الهی
2_ زهرا محمدی
3_ مرضیه رحیمی
4_ زهرا رحیمی
5_ زهرا خان خانان
نفرات برگزیده که از بین کسانی که بالاترین امتیاز را آورده اند به صورت قرعه کشی انتخاب شده اند می توانند جهت دریافت هدیه خود که یک عدد سکه پارسیان می باشد به دفتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شعبه ی زرقان واقع در میدان معلم روبروی بانک تجارت مرکزی (محل سابق جامعه القرآن زرقان) بعد از ظهر چهارشنبه (1396/03/17) ساعت 6 تا 8 مراجعه نمایند.
پاسخ سؤالات در زیر همین مطلب درج شده است.
]]>
پاسخنامه سؤالات مسابقه میلاد نور شماره1 2017-06-02T10:08:37+01:00 2017-06-02T10:08:37+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/631 مهدی ملاصادقی 1) د  2) الف   3) ج   4) د   5) د   6) د   7) د   8) الف   9) ج   10) د   11) د   12) ج 13) ج   14) د   15)ب   16) ج   17) د   18) د   19) ج   20)د
1) د  2) الف   3) ج   4) د   5) د   6) د   7) د   8) الف   9) ج   10) د   11) د   12) ج 13) ج   14) د   15)ب   16) ج   17) د   18) د   19) ج   20)د
]]>
طرح نامگذاری فرزندان 2017-05-03T04:02:00+01:00 2017-05-03T04:02:00+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/629 مهدی ملاصادقی پوستر طراحی شده توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شعبه ی زرقان که در تابلو اعلانات بیمارستان و مراکز درمانی بهداشتی شهر زرقان تا نیمه شعبان 1396 نصب می گردد. ]]> از کجا بدانیم قرآن از جانب خداست؟ 2017-05-02T02:38:15+01:00 2017-05-02T02:38:15+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/628 مهدی ملاصادقی پرسش: چگونه می توان برای یک شخص عادی در عصرحاضر اثبات کرد که قرآن از جانب خدا نازل شده است؟!پاسخ: از سوی خدا بودن آیات نازل شده بر پیامبر (ص)، به واسطه اثبات معجزه بودن آن صورت می گیرد و حقیقت معجزه این است که مدّعی نبوت، عمل خارق العاده‌ای را انجام دهد و دیگران را برای انجام همانند آن دعوت کند. اما از آوردن مانند آن عاجز و ناتوان باشند.(۱) پرسش: چگونه می توان برای یک شخص عادی در عصرحاضر اثبات کرد که قرآن از جانب خدا نازل شده است؟!

پاسخ: از سوی خدا بودن آیات نازل شده بر پیامبر (ص)، به واسطه اثبات معجزه بودن آن صورت می گیرد و حقیقت معجزه این است که مدّعی نبوت، عمل خارق العاده‌ای را انجام دهد و دیگران را برای انجام همانند آن دعوت کند. اما از آوردن مانند آن عاجز و ناتوان باشند.(۱)

]]>
سؤالات مسابقه میلاد نور شماره (1) 2017-05-01T04:45:18+01:00 2017-05-01T04:45:18+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/627 مهدی ملاصادقی                                                                     ((باسمه تعالی))با سلام و احترام:شرکت کننده عزیز لطفا پاسخ های خود را تا تاریخ 1396/02/21 به شماره 09330212455 با ذکر نام خود ارسال نمایید و یا به قسمت ارتباط با ما رفته و در فرم ارتباط جواب سؤالات را همراه با نام و نام خانوادگی و تلفن تماس                                                                     ((باسمه تعالی))

با سلام و احترام:

شرکت کننده عزیز لطفا پاسخ های خود را تا تاریخ 1396/02/21 به شماره 09330212455 با ذکر نام خود ارسال نمایید و یا به قسمت ارتباط با ما رفته و در فرم ارتباط جواب سؤالات را همراه با نام و نام خانوادگی و تلفن تماس برای ما بنویسید.

طریقه ارسال پاسخ:

1الف_ 2ب _ 3د_  4ج_ 5ب _6الف _ 7د ... به شماره 09330212455 ارسال نمایید.

به پنج نفر برگزیده سکه های طلای پارسیان اهدا می گردد.

جوایز مسابقات در مراسم جشنی که به مناسبت سالروز میلاد امام عصر(عج) از طرف بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شعبه ی زرقان برگزار می گردد به نفرات برگزیده اهدا می گردد. در ضمن جایزه به فردی تعلق خواهد گرفت که در مراسم جشن حضور داشته باشد.

زمان و مکان جشن متعاقبا در همین وبلاگ و دیگر ابزار تبلیغاتی اعلام می گردد.

***در صورت تمایل جهت شرکت در کلاسهای آموزشی معارف مقدماتی مهدویت توسط پیامک به همین شماره اعلام نمایید.***

                                                     مسابه میلاد نور شماره (1)

1– کدام‌یک از جملات زیر در مورد زمان ظهور حضرت مهدی علیه السلام صحیح است؟

       الف- هرکس تعیین وقت کند دروغ‌گو است.

       ب- ظهور، بعد از وقوع همه‌ی علایم و نشانه‌ها روی خواهد داد.

       ج- خداوند فرمان ظهور ایشان را ناگهانی صادر می‌کند.

       د- موارد 1و3 صحیح است.

2- آیا آیات قرآن کریم به امام زمان علیه السلام اشاره دارد؟

       الف- بلی

       ب- خیر

3- برترین مردم تمام روزگاران چه کسانی هستند؟

      الف- آنان که نماز به پا دارند، زکات می‌دهند و کارهای نیک انجام می‌دهند.

       ب- آنان‌که در فعالیت‌های عام المنفعه سهیم می‌شوند.

       ج- آنان‌که وقتی امامشان غایب می‌شود بر اعتقاد به او پا بر جا می‌مانند و منتظر ظهور ایشان هستند.

       د- آنان‌که در زمان پیامبر و  عصر ظهور ائمه زندگی می‌کردند و از اصحاب ایشان بودند.

4– چه کسانی به تولد حضرت مهدی علیه السلام گواهی داده‌اند؟

       الف-  ابو غانم خادم امام عسکری علیه السلام – حکیمه خاتون عمه‌ی امام عسکری علیه السلام

       ب-  نسیم خادم – کامل بن ابراهیم از شیعیان مدینه – قابله‌ی محل امام عسکری علیه السلام

       ج-  امام حسن عسکری علیه السلام و بیش از 40 نفر از شیعیان  – چند تن از بزرگان اهل سنت مانند  بلاذری و ابن خلکان   

       د-  همه‌ی موارد

5- معنای صحیح غیبت امام زمان علیه السلام چیست؟

       الف- ایشان در روی زمین زندگی نمی‌کنند و در آسمان‌ها هستند.

       ب- ایشان وجود نورانی دارند و وجود جسمانی ندارند.

       ج- همیشه در بیابان‌ها به دور از مردم زندگی می‌کنند.

       د- به صورت ناشناس زندگی می‌کنند. (ایشان را می‌بینیم ولی نمی‌شناسیم)

6- بسیار نیکوست که یک منتظر هر روز،

       الف- برای سلامت و دفع بلا از امام زمان علیه السلام صدقه بدهد.

       ب- با درست‌کاری و پاکی موجب افتخار ایشان باشد.

       ج- برای تعجیل در فرج و رفع غم و اندوه از قلب مبارک ایشان با تمام وجود دعا کند.

       د- همه‌ی موارد صحیح است.

7- چند نمونه از اوصاف امام معصوم علیه السلام ار در آیات و روایات بیان کنید:

       الف- پدر دلسوز، مادر مهربان و برادر فداکار

       ب- رفیق و مونس و پناهِ پناه‌جویان، آشنا به تمام زبان‌های عالم

       ج- کشتی نجات، فریادرس بیچارگان و چشمه‌ی زندگانی

       د- هر سه مورد صحیح است

8- دعای عموم انسان‌ها در هر درجه‌ای که هستند و در هر جا که قرار دارند و در هر زمانی، در تعجیل فرج مولایمان حضرت مهدی علیه السلام:

       الف- قطعا تاثیر دارد و از طول دوران غیبت خواهد کاست.

       ب- ممکن است تاثیر داشته باشد.

       ج- فقط دعای اولیای خدا موثر است.

       د- عمل نیکویی است، هرچند اثر نداشته باشد.

9- كدام‌یك از نام‌های زیر از القاب امام عصر علیه السلام می باشد؟

       الف- سید الاوصیاء (سرور جانشینان پیامبر)

       ب- سید الشّهداء (بزرگ شهیدان)

       ج- رحمة للعالمین (رحمت برای جهانیان)

       د- امیر المؤمنین (امیر مؤمنان)

10– شاخصه‌های حكومت حضرت مهدی علیه السلام چیست؟

      الف- عدالت گستری و فقر ستیزی

       ب- تكامل عقول

       ج- دانایی محوری و شایسته سالاری

       د-  هر سه مورد صحیح است

11- دیدار آن حضرت در دوران غیبت كبری،

       الف- محال است.

       ب- بر اثر تقوی و پاكی حتماً حاصل خواهد شد.

       ج- هیچ‌كس موفّق به دیدار آن بزرگوار نمی‌گردد.

       د- با اذن و اجازه‌ی آن امام ممكن می‌باشد.

12- امام زمان علیه السلام دردوران غیبت مانند،

       الف- معلمی هستند كه در كلاس درس حضور ندارد.

       ب- باغبانی هستند كه باغ را رها كرده است.

       ج- خورشیدی كه در پس ابر قرار دارد.

       د- هیچ یك از مثال‌های ذكر شده صحیح نیست.

13- كدام دعاست كه هر كس  چهل صبح آن را بخواند، از یاوران حضرت مهدی علیه السلام خواهد بود؟

       الف- زیارت آل یاسین

       ب- دعای فرج

       ج- دعای عهد

       د- دعای ندبه

14-  به نظر شما از چه راه‌های مالی می‌توانیم محبت خود را به امام زمان علیه السلام ابراز کنیم؟

      الف- پرداخت صدقه برای سلامتی و دفع بلا از ایشان.

     ب- اطعام و رسیدگی به شیعیان و دوستان امام زمان علیه السلام.

       ج- مشارکت و فعالیت در برپایی جشنهای نیمه شعبان.

       د- همه موارد

15– پیامبر اكرم صلی الله علیه و آله نحوه استفاده از امام مهدی علیه السلام را در دوران غیبت به چه چیزی تشبیه نموده‌اند؟

       الف- استفاده از كتاب

       ب- استفاده از خورشید پشت ابر

       ج- هیچ تشبیهی ننموده‌اند

       د- امكان استفاده را منتفی دانسته‌اند

16- کدام‌یک از احادیث و ادعیه زیر امام زمان عجل الله تعالی فرجه را رحمه للعالمین (رحمت برای جهانیان) معرّفی نموده است؟

       الف- دعای ندبه

       ب- دعای عهد

       ج- حدیث لوح

       د- دعای فرج

17- ادعای چه کسانی را در خصوص ملاقات با امام زمان علیه السلام باید تکذیب کنیم؟

       الف- همه‌ی کسانی که مدعی ملاقات بوده‌اند.

       ب- کسانی که می‌خواهند از این طریق سوء استفاده کنند.

       ج- کسانی که مدعی ارتباط و نمایندگی از سوی امام زمان عجل الله تعالی فرجه هستند.

       د- پاسخ‌های ب و ج صحیح است.

18– شاخصه‌های حکومت حضرت مهدی علیه السلام چیست؟

       الف- عدالت گستری و فقر ستیزی

       ب- تکامل عقول

       ج- دانایی محوری و شایسته سالاری

       د-  هر سه مورد صحیح است

19– یکی از تفاوت‌های پیامبران با امامان علیهم السلام آن است که پیامبران مأمورند خود به سراغ مردم بروند ولی در مورد امامان، این مردمند که برای هدایت جویی و کسب برکات به سراغ آن‌ها بروند. با توجه به این ویژگی، امام معصوم علیه السلام در روایات به چه چیزی تشبیه شده است؟

       الف- باران

       ب- نهر پر آب

       ج- کعبه

       د- ستاره

20– برخی از وظایف ما نسبت به امام زمان علیه السلام چیست؟

       الف- دعا برای ایشان و ارتباط قلبی با امام عصر علیه السلام

       ب- گره گشایی از مشکلات شیعیان و دوستان آن حضرت

       ج- برپایی مجالس آشنایی و معرفت نسبت به امام زمان علیه السلام

       د- هر سه پاسخ صحیح است.

***آیا مایل به شرکت در کلاسهای معارف مقدماتی مهدویت هستید؟

                                                                                                                                           ((التماس دعا))

]]>
مظلومیت اهل بیت علیهم السلام بین شیعه ها!!! 2017-04-30T04:10:00+01:00 2017-04-30T04:10:00+01:00 tag:http://moslehezaman.mihanblog.com/post/625 مهدی ملاصادقی در زیمباوه آفریقا بودم. یک زن و شوهر شیعه بودند، رفتم این‌ها را پیدا کردم، مغازه‌اش بسته بود. مسلمان زیاد بودند، منتهی شیعه یک زن و شوهر بودند. آدرس گرفتیم و رفتیم او را پیدا کردیم. گفتیم: شما یک زن و شوهر شیعه در یک  کشور غریب چه می‌کنید؟ اسم بچه‌هایتان چیست؟ گفت: صادق، باقر، کاظم، گفتم: بارک‌الله! او در آفریقا اسم امام را زنده می‌کند، امام صادق و کاظم می‌گذارد. متأسفانه بعضی از شیعه‌ها اسم بچه‌شان را یک‌چیزی می‌گذارند که میلیانی. می‌گوییم: میلیانی یعنی چه؟ گفت: یک تیغی است در آفر در زیمباوه آفریقا بودم. یک زن و شوهر شیعه بودند، رفتم این‌ها را پیدا کردم، مغازه‌اش بسته بود. مسلمان زیاد بودند، منتهی شیعه یک زن و شوهر بودند. آدرس گرفتیم و رفتیم او را پیدا کردیم. گفتیم: شما یک زن و شوهر شیعه در یک  کشور غریب چه می‌کنید؟ اسم بچه‌هایتان چیست؟ گفت: صادق، باقر، کاظم، گفتم: بارک‌الله! او در آفریقا اسم امام را زنده می‌کند، امام صادق و کاظم می‌گذارد. متأسفانه بعضی از شیعه‌ها اسم بچه‌شان را یک‌چیزی می‌گذارند که میلیانی. می‌گوییم: میلیانی یعنی چه؟ گفت: یک تیغی است در آفریقا. آفریقا اسم امام صادق را می‌گذارد، این اسم تیغ‌های آفریقا.                                                     ((خاطره ای از حجت الاسلام قرائتی))

]]>